welkanoc kartki

Katalog znalezionych haseł

asia25048

Temat: Kartki z życzeniami....
Kiedys kartka Wielkanocna(w formie pocztowki)szla do mnie z Gdyni ponad 3 miesiace...chyba pieszo. Teraz mniej wysylam kartek poczta,po wymianie zdan na ten temat ze znajomymi wniosek byl taki ze kazdy i tak zaraz te kartki wyrzuca. Wysylam tylko do rodziny....z znajomymi zdajemy sie na kartki via net.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,92,5621518,5621518,Kartki_z_zyczeniami_.htmlTemat: Kartki z życzeniami....
tradycja1 napisała: > Kiedys kartka Wielkanocna(w formie pocztowki)szla do mnie > z Gdyni ponad 3 miesiace...chyba pieszo. to jeszcze nic - do mnie telegram wysłany w 1985 roku - z zawiadomieniem, że znajomi przyjadą do nas na sylwestra - jeszcze idzie!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,92,5621518,5621518,Kartki_z_zyczeniami_.html


Temat: o Miłości :)
Drób nie mlaska! A mówiłam, żeby nie klaskać :))) Dobry numerek z Ciebie MM - już udajesz że nie dosłyszysz :)))) Była taka ładna kartka wielkanocna na onecie - zajączek stał pod ścianą, rozglądał się i wyciągał transparent zza pleców :"Precz z kurczakami! Zające górą!"
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,210,8070997,8070997,o_Milosci_.html


Temat: Gołąb Pocztowy.
gherarddottir i kartka wielkanocna Ja juz nie wiem co ten serwis wyprawia:o))) Wysyla do ludzi kartki teraz hihi...tyle ze na Wiekanoc. Moze juz powinnam wyslac na Boze Narodzenie zeby doszly na czas:o)))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16726,24157484,24157484,Golab_Pocztowy_.html


Temat: Happy Easter po rosyjsku???
"Burak Pastewny" <problem.z.oddaniem.sto@poczta.fmwrote in message Jak w temacie. Ktoś wie jak to się pisze? Please... Fonetycznie lub na maila. *** nalezy nadmienic ze tradycyjne rosyjskie powitanie Wielkanocne to "Christos Woskres!" (Christ has risen!) lub po staroslowiansku "Christos Woskrese!" W odpowiedzi slyszymy "Woistinu Woskres!" (Truly has he risen!) Czesto kartka wielkanocna zaczyna sie calym zdaniem --  "Christos Woskres, Woistinu  Woskres!" a potem pisze sie reszte tekstu. Identyczne powitania sa stosowane w innych krajach obrzadku wschodniego, np Rumunii.  Na Ukrainie, szczegolnie na wsi, poczawszy od Swiat Wielkanocnych "Chrystos Woskres" na kilka miesiecy zastepuje "dobryj den." TW
Źródło: topranking.pl/1532/happy,easter,po,rosyjsku.php


Temat: kilka pytan o nauczaniu origami
Dojrzewam do zabrania sie za kółka:) Moze jakas kartka wielkanocna z kurczaczkiem, albo z królikiem. Cierpię na brak materiałow, bo na razie na zakupienie wszystkich ksiazek D.D. mnie nie stac. A może źle szukam. Mimo zdolnosco do wyszukiwania italiańskich stron z sowami:D
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16475,21666811,21666811,kilka_pytan_o_nauczaniu_origami.html


Temat: gdzie ciekawe E-kartki Wielkanocne
Mistrz sed@op.pl rzekł: ojojojojojojojojojojoj ... no wiec chlopcy i dziewczeta podeslijcie mie jakies adresy stronek z ładnymi karteczkami bo ja jezdem lammerem (r) i nie mam gogli http://happytreefriends.com/, ostatnio pojawiła się kartka wielkanocna. Bez muchomorka, ale czerwieni dostatek.
Źródło: topranking.pl/1333/18,gdzie,ciekawe,e,kartki,wielkanocne.phpForm:

Archiwum

asia25048
welkanocne Gry
welkanocne życzenia
werszyki na welkanoc
welkanocne wierszyki
welkanocne życzenia
welkanocne flesh
welkanocne pozdrowienie
welkanocne stroiki
welkanocne potrawy
welkanocne rysunki
webera gadu gadu 729000150
malamut husky
druki przelewów do ściągnięcia za darmo
christina aguilera walk away pop


Helluo librorum - (dosł. pożeracz książek) mól książkowy
Dementi to tymczasowe zaprzeczenie faktu, który jutro zostanie potwierdzony. Richard Crossman
Gdy nie wiadomo o co chodzi, na pewno chodzi o pieniądze.
Depositum nisi gratuitum nullum est - przechowanie, jeżeli jest bezpłatne, jest nieważne.
Hate, hate your enemies/Save, save your friends/Find, find your place/Speak, speak the truth(Znienawidź, znienawidź swych wrogów /Chroń, chroń swych przyjaciół/Znajdź, zdajdź swoje miejsce/Mów, mów prawdę). Kurt Cobain