welkanoc kartki

Katalog znalezionych haseł

asia25048

Temat: Kartki z życzeniami....
Kiedys kartka Wielkanocna(w formie pocztowki)szla do mnie z Gdyni ponad 3 miesiace...chyba pieszo. Teraz mniej wysylam kartek poczta,po wymianie zdan na ten temat ze znajomymi wniosek byl taki ze kazdy i tak zaraz te kartki wyrzuca. Wysylam tylko do rodziny....z znajomymi zdajemy sie na kartki via net.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,92,5621518,5621518,Kartki_z_zyczeniami_.htmlTemat: Kartki z życzeniami....
tradycja1 napisała: > Kiedys kartka Wielkanocna(w formie pocztowki)szla do mnie > z Gdyni ponad 3 miesiace...chyba pieszo. to jeszcze nic - do mnie telegram wysłany w 1985 roku - z zawiadomieniem, że znajomi przyjadą do nas na sylwestra - jeszcze idzie!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,92,5621518,5621518,Kartki_z_zyczeniami_.html


Temat: o Miłości :)
Drób nie mlaska! A mówiłam, żeby nie klaskać :))) Dobry numerek z Ciebie MM - już udajesz że nie dosłyszysz :)))) Była taka ładna kartka wielkanocna na onecie - zajączek stał pod ścianą, rozglądał się i wyciągał transparent zza pleców :"Precz z kurczakami! Zające górą!"
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,210,8070997,8070997,o_Milosci_.html


Temat: Gołąb Pocztowy.
gherarddottir i kartka wielkanocna Ja juz nie wiem co ten serwis wyprawia:o))) Wysyla do ludzi kartki teraz hihi...tyle ze na Wiekanoc. Moze juz powinnam wyslac na Boze Narodzenie zeby doszly na czas:o)))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16726,24157484,24157484,Golab_Pocztowy_.html


Temat: Happy Easter po rosyjsku???
"Burak Pastewny" <problem.z.oddaniem.sto@poczta.fmwrote in message Jak w temacie. Ktoś wie jak to się pisze? Please... Fonetycznie lub na maila. *** nalezy nadmienic ze tradycyjne rosyjskie powitanie Wielkanocne to "Christos Woskres!" (Christ has risen!) lub po staroslowiansku "Christos Woskrese!" W odpowiedzi slyszymy "Woistinu Woskres!" (Truly has he risen!) Czesto kartka wielkanocna zaczyna sie calym zdaniem --  "Christos Woskres, Woistinu  Woskres!" a potem pisze sie reszte tekstu. Identyczne powitania sa stosowane w innych krajach obrzadku wschodniego, np Rumunii.  Na Ukrainie, szczegolnie na wsi, poczawszy od Swiat Wielkanocnych "Chrystos Woskres" na kilka miesiecy zastepuje "dobryj den." TW
Źródło: topranking.pl/1532/happy,easter,po,rosyjsku.php


Temat: kilka pytan o nauczaniu origami
Dojrzewam do zabrania sie za kółka:) Moze jakas kartka wielkanocna z kurczaczkiem, albo z królikiem. Cierpię na brak materiałow, bo na razie na zakupienie wszystkich ksiazek D.D. mnie nie stac. A może źle szukam. Mimo zdolnosco do wyszukiwania italiańskich stron z sowami:D
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16475,21666811,21666811,kilka_pytan_o_nauczaniu_origami.html


Temat: gdzie ciekawe E-kartki Wielkanocne
Mistrz sed@op.pl rzekł: ojojojojojojojojojojoj ... no wiec chlopcy i dziewczeta podeslijcie mie jakies adresy stronek z ładnymi karteczkami bo ja jezdem lammerem (r) i nie mam gogli http://happytreefriends.com/, ostatnio pojawiła się kartka wielkanocna. Bez muchomorka, ale czerwieni dostatek.
Źródło: topranking.pl/1333/18,gdzie,ciekawe,e,kartki,wielkanocne.phpForm:

Archiwum

asia25048
welkanocne Gry
welkanocne życzenia
werszyki na welkanoc
welkanocne wierszyki
welkanocne życzenia
welkanocne flesh
welkanocne pozdrowienie
welkanocne stroiki
welkanocne potrawy
welkanocne rysunki
taking diane 35
zoo w niemczech
schemat ustawienia znakw rozrzdu
england queen


Helluo librorum - (dosł. pożeracz książek) mól książkowy
Dementi to tymczasowe zaprzeczenie faktu, który jutro zostanie potwierdzony. Richard Crossman
Gdy nie wiadomo o co chodzi, na pewno chodzi o pieniądze.
Depositum nisi gratuitum nullum est - przechowanie, jeżeli jest bezpłatne, jest nieważne.
Hate, hate your enemies/Save, save your friends/Find, find your place/Speak, speak the truth(Znienawidź, znienawidź swych wrogów /Chroń, chroń swych przyjaciół/Znajdź, zdajdź swoje miejsce/Mów, mów prawdę). Kurt Cobain